Kontakt z pracownikiem
Infolinia: 41 373 13 40

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ZESPOLE PUBLICZNYCH PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W RUDZIE MALENIECKIEJ

2020-01-24 09:43

W dniach 21-22 stycznia 2020 roku w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Rudzie Malenieckiej odbyły się  uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. 21 stycznia na występ zostali zaproszeni babcie i dziadkowie uczniów klasy III Publicznej Szkoły Podstawowej w Rudzie Malenieckiej, natomiast 22 stycznia swoje święto mieli dziadkowie i babcie przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Rudzie Malenieckiej.
Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Część artystyczną dzieci ze Szkoły Podstawowej przygotowały wspólnie z panią Jadwigą Makówką, natomiast przedszkolaków przygotowywały wychowawczynie poszczególnych grup: Pani Elżbieta Drozdowska, Pani Edyta Skwara, Pani Barbara Spiechowicz i Pani Aneta Czechowska.
Uczniowie klasy III zaprezentowali się  w przedstawieniu  wzbogaconym o liczne tańce i piosenki, przedszkolaki natomiast recytowały wiersze i śpiewały piosenki związane ze świętem.
Obie części artystyczne zakończyły się wspólnym odśpiewaniem „100 lat” oraz wręczeniem laurek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali uroczystość ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

Powrót do poprzedniej