Kontakt z pracownikiem
Infolinia: 41 373 13 40

Zaproszenie organizacji pozarządowych do udziału w spotkaniu - 24 listopada, Kielce

2015-11-16 18:47

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Departament Pożytku Publicznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej zapraszają organizacje pozarządowe do udziału w spotkaniu, podczas którego przedstawione zostaną: regulamin Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w 2016 roku, zasady ubiegania się o dotacje, prezentacja dotycząca zagadnień logiki projektowej. Spotkanie odbędzie się 24 listopada w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

Spotkanie odbędzie się w sali lustrzanej (I piętro) w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach (ul. ks. Piotra Ściegiennego 2) w godz. od 10.30 do 13.00 i  poprowadzi je Joanna Malarczyk – ekspert oceniający oferty w ramach FIO 2016.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie udziału na adres e-mail: anna.kudla@sejmik.kielce.pl do 19 listopada br.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizacja może zgłosić do udziału w szkoleniu maksymalnie dwóch przedstawicieli. Kwalifikacja uczestników odbywa się na podstawie kolejności zgłoszeń.

W załączeniu program spotkania (pdf).

[więcej]

Powrót do poprzedniej