Kontakt z pracownikiem
Infolinia: 41 373 13 40

Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2018-10-18 15:15

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji w poniedziałek 15 października na hali sportowej odbyła się uroczysta akademia.

Na wstępie wszystkich zgromadzonych gości powitała pani Urszula Piwowarczyk – dyrektor Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Rudzie Malenieckiej. Następnie, w części artystycznej, dzieci z przedszkola i szkół z terenu gminy podziękowały nauczycielom oraz pracownikom obsługi za ich pracę. Na zakończenie uczniowie starszych klas w humorystyczny sposób przedstawili szkolną rzeczywistość. Występy bardzo podobały się wszystkim zebranym i zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Po zakończeniu tej części uroczystości głos zabrał wójt gminy Leszek Kuca, który złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękował za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń.  

Tradycyjnie podczas uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela, w uznaniu osiągnięć w pracy dydaktyczno-wychowawczej zostały wręczone nauczycielom nagrody Wójta oraz nagrody Dyrektora Szkoły. Nagrodami Wójta uhonorowanych zostało ośmioro nauczycieli, natomiast dyrektor Zespołu przyznała nagrody dla trzynaściorga pedagogów.

Na zakończenie uroczystości uczniowie składali swoim nauczycielom życzenia i wręczali kwiaty.  

 

 

Powrót do poprzedniej