Kontakt z pracownikiem
Infolinia: 41 373 13 40

Sport

W dniach 6 – 15 czerwca 2014 roku odbył się Turniej Piłki Nożnej. Impreza zorganizowana została w ramach operacji pt. „Powitanie lata na sportowo w gminie Ruda Maleniecka – doposażenie boiska i organizacja turnieju piłki nożnej”. Rozgrywki przebiegały między zawodnikami podzielonymi na dwie kategorie wiekowe. W pierwszej kategorii wiekowej udział wzięli zawodnicy do 16 lat, natomiast w drugiej kategorii  od 17 – 26 lat.

6 czerwca br. na boisku w Koliszowach rozegrane zostały eliminacje reprezentantów grupy młodszej. Swój udział w turnieju zgłosili zawodnicy Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Rudzie Malenieckiej, tworząc następujące drużyny: DRINK TEAM, LOS BLANCOS, NO NAME, FC PO NALEWCE oraz GALACTICOS.

8 czerwca br. na boisku w Dębie odbyły się eliminacje zawodników wchodzących w skład grupy starszej. W tym dniu zagrały następujące drużyny: Galacticos – Lipa, DRINK TEAM „SZKUCIN”, CKM-y, DĘBA, a także KOLISZOWY.

Mecz finałowy odbył się 15 czerwca br. na boisku w Rudzie Malenieckiej przy Zespole Publicznych Placówek Oświatowych. Po ciężkich sportowych zmaganiach uczestników i wytrwałej rywalizacji, wyłonione zostały najlepsze drużyny turnieju.

W grupie młodszej trzy pierwsze miejsca zajęły drużyny:

·         Miejsce I - drużyna DRINK TEAM

·         Miejsce II - drużyna LOS BLANCOS

·         Miejsce III - drużyna NO NAME

W grupie starszej trzy pierwsze miejsca zajęły drużyny:

·         Miejsce I - drużyna Galacticos – Lipa

·         Miejsce II - drużyna DRINK TEAM „SZKUCIN”

·         Miejsce III - drużyna CKM-y.

Po meczu finałowym drużynom wręczono pamiątkowe dyplomy, a każdy z uczestników turnieju otrzymał plecak. Za zajęcie miejsc I- III w każdej kategorii wiekowej, drużyny nagrodzone zostały wspaniałymi pucharami.

Turniej zakończyło ognisko oraz wspólne pieczenie kiełbasek.